main content

post area

تمامی فایل های موزیک ریتما ، در سرور های امن و قدرتمند یو آپلود میزبانی میشوند . یو آپلود یک بستر اشتراک فایل ایرانیست که پس از تلاش ها و بررسی های مختلف و تحقیق بر روی سرویس های اشتراک ویدیو ایرانی آن را یافتیم . ما به دنبال یک سرویس اشتراک فایل خوب و امن برای نگه داری از آرشیو ریتما بودیم و در این راستا سرویس های زیادی را امتحان کردیم ، اما برخلاف شعار های مختلف و اطمینان هایی که به ما میدادند ، متاسفانه در عمل ، نتوانستند پاسخ گوی نیاز ریتما باشند . اما یو آپلود بهترین تجربه و نتیجه را برای ما به همراه داشت و پس از انجام تست ، با تهیه اشتراک ویژه ، از این پلتفرم برای فایل های خود استفاده کردیم.

چرا از سرور شخصی استفاده نکردید؟

اگر با هاست و سرور سرو کار داشته باشید حتما از قیمت های بسیار بالای سرور ها و هاست ها با خبرید . ما برای کمترین حجم جهت نگهداری فایل ها مجبور به پرداخت هزینه قابل توجهی بودیم که طبعا ، طی مدتی با افزایش میزان آرشیو فایل ، این نیاز و حجم باید افزایش بیابد و به تبع آن هزینه نیز افزایش میابد.

علاوه بر بحث مالی ، سرور نیازمند بررسی روزانه و فنی جهت جلوگیری از مشکلات مختلف (از جمله Down شدن سرور ) میباشد که زمان بر است . خیلی وقت است که تقریبا بسیاری از وبسایت ها ، دیگر سمت خرید سرور جهت آپلود فایل نمیروند و از سرویس های اشتراک فایل استفاده میکنند که حتی سایت های مشهوری نیز نامشان در این بین به چشم میخورد . ریتما نیز تصمیم گرفت به همین دلایل از یک سرویس اشتراک فایل ترجیحا ایرانی ، استفاده کند.

آیا این صفحه تبلیغی برای یو آپلود است؟!

خیر ، نگارش این صفحه به دو دلیل صورت گرفته:
۱- توجیه دلیل متفاوت بودن نام دامنه لینک ها با دامنه سایت ( هرچند نام ریتما بعد از دامنه یو آپلود به دلیل اشتراک ویژه ، موجود است )
۲- عقیده ما بر تبلیغ بستر های خوب . چرا که آثار و بستر های خوب ، نیاز به دیده شدن دارند تا خوب کارکردن ، ترویج شود ، و انگیزه ای شود برای آن بستر ها ، تا کار خود را بهبود ببخشند.