main content

post area

اثر شما در ریتماست؟!

ریتما یک بستر برای شنیدن و دریافت موسیقی های خوب ایرانیست ، و آثار خوب توسط ریتما جمع آوری و برای کاربران فارسی زبان منتشر میشود. اگر شما هنرمندی هستید که از نظر فنی و محتوایی آثار با کیفیتی تولید میکنید طبیعیست این بین اثر شما هم در بین آهنگ های موجود باشد.

من نمیخواهم اثرم در ریتما باشد ، چه کنم؟!

همانطور که گفته شد ، هدف ریتما حمایت از هنرمند و آشناتر کردن مخاطب با موزیک های خوب ایرانیست ، و بدیهیست که ما به دنبال یاری رساندن باشیم و نه ضربه زدن. حال ممکن است شما اثری را غیر رایگان تولید کرده باشید و به اشتباه در بین موزیک های سایت قرار گرفته ، یا ناشر از نظر شرعی و حقوقی ، از انتشار سایت های دیگر ، اثر را منع کرده باشد . به روی چشم !
شما میتوانید از طریق فرم زیر ، درخواست خود را مبنی بر حذف موزیک پر کرده ، و برای ما ارسال کنید . توجه داشته باشید که برای جلوگیری از درخواست های فیک ، ما مجبور به احراز هویت از سوی شما باشیم.
در این صورت از صاحب اثر ، علاوه بر درخواست متنی ، فایل ویدیویی واضحی درخواست میکنیم ، به طوری که هنرمند در ویدیو با ذکر نام ریتما ، امر بر حذف موزیک از سایت نماید. هرچند میدانیم که اثر برای شماست و حق شماست که بلافاصله پس از درخواست حذف شود و مرحله دیگری طی نشود ولی متاسفانه برای جلوگیری از درخواست های فیک ، درحال حاضر راه آسان تری برای ما مقدور نیست.

لطفا فرم را به دقت پر کنید: