main content

post area

همانطور که میدانید ، احداث سایت دانلود موزیک ایده جدیدی نیست ، و سایت های زیادی در این موضوع وجود دارند . پس تفاوت ریتما با بقیه سایت ها چیست ؟! اصلا چرا ریتما ؟!

اهداف ریتما

ریتما با هدف حمایت از هنرمندان ایرانی با انتشار بیشتر آثار آنها ، و آشناییت بیشتر مخاطبان فارسی زبان با موزیک خوب فارسی احداث شده . متاسفانه عرصه موسیقی ، همانند دیگر عرصه ها ، درگیر از دست دادن ارزش خود به دلیل وجود آثار بد است . آثاری که نه تنها از نظر محتوایی مخرب و به نوعی سطحی هستند ، بلکه از نظر فنی بشدت از سطح کیفی پائینی برخوردار اند . اما تاسف اصلی برای زمانیست که مخاطبان ایرانی به دلیل بازاریابی هوشمندانه شرکت های ناشر این موسیقی ها ، ناخود آگاه تحت تاثیر این آثار بد قرار میگیرند و از نظر سلیقه و انتخاب به سمت این آثار مخرب میروند و متاسفانه این آهنگ ها ، تبدیل به نوعی استاندارد میشود.
به ناچار نیز سایر خوانندگان و هنرمندان برای همچنان مطرح ماندن و شنیده شدن آثار خود ، رو به این سبک ها می آورند.

تلاش ریتما همواره بر این است که جلوی این اتفاق را در حد توان خود با انتشار آثار خوب بگیرد . امیدواریم در این راه هم شما مخاطبان ، هم هنرمندان از ما راضی باشند و بتوانیم تاثیر مثبتی هرچند اندک ، بر این عرصه بگذاریم.

عضوی از خانواده پارت هنر

ریتما ، عضوی از خانواده پارت هنر است که کار خود را در ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹ آغاز کرد . پارت هنر ، رسانه ایست برای هنر ، که در آن سعی میشود حتی الامکان از هنر های مختلف حرف زده شود . ریتما نیز به عنوان بخش موسیقی این خانواده با اهدافی که گفته شد ، احداث شد و امید است که این خانواده ، رفته رفته بزرگتر و غنی تر شود.

برای ورود به پارت هنر کلیک کنید